I always recommended BlueHost Reviews for my clients. How to find the best web hosting service for business websites.

Bylectrica

 

 

Bylectrica gaminiai skirti tiems, kas nori greitai, paprastai ir patikimai atlikti elektros instaliaciją savo namuose, biure, gamybinėse ir kitokiose patalpose.

Pristatomi įvairių spalvų šešių potinkinio montažo serijų (Ujut, Stilius, Master (naujiena), Harmonija, Harmonija Lux, Paritetas), penkių atviro montažo serijų (Praleska, Praleska Akva, Variant (naujiena), Retro (naujiena),Plastikas) jungikliai, lizdai, blokai, o taip pat šakutės, montažinės dėžutės, energijos taupymo, elektrosaugos ir kiti gaminiai.

Trijų Bylectrica prekės ženklo serijų - Ujut 2011, Stilius 2008 ir Harmonija 2008 gaminių konstrukcija leidžia juos pajungti, nenaudojant varžtų. Paruošti laidai tiesiog įstatomi ir fiksuojami spyruokle. Tai  žymiai sumažina montažo trukmę ir pagerina sujungimo kokybę, nes bėgant laikui kontaktų sujungimas nesilpnėja.

Potinkinės gaminių serijos naudojamos su seno standarto montažinėmis dėžutėmis (>65 mm). Serijų Ujut A, Stilius A, Master gaminiai pritaikyti  naujoms europinėms dėžutėms (55...65 mm)

Korpuso detalės pagamintos iš  atsparaus ugniai, ultravioletiniams spinduliams ir išoriniams poveikiams ABS plastiko. Pasidabruoti kontaktai užtikrina patikimą veikimą ir ilgaamžiškumą. Pagrindas gaminamas iš ugniai atsparaus ir ekologiško poliamido. Į montažinę dėžutę galima montuoti ir gaminius su plečiančiais antgaliais, o metalinės cinkuotos plokštelės leidžia gali būti panaudotos rėmelinės konstrukcijos montavimo atvejais. Lizdų fazinių ir įžeminimo kontaktų patikimumui užtikrinti taikomi papildomi konstruktyviniai sprendimai. Šiuolaikinis dizainas.

 

Copyright elcomp.net 2012. All rights reserved.