I always recommended BlueHost Reviews for my clients. How to find the best web hosting service for business websites.

Apie mus

UAB "Elektronikos komponentai" įkurta 1995 metų rugsėjo 15 d.

Elektronikos ir radijo technikos specialistų žinios ir patirtis leido per trumpą laiką Vakarų ir Tolimujų Rytų gamintojų elektronikos komponentais aprūpinti Lietuvos ir NVS šalių didžiausias televizorių gamyklas. Ši veikla plėtėsi, o bendrovės klientais tapo prekybinės organizacijos bei įmonės, gaminančios ir remontuojančios elektroninę aparatūrą, garso ir vaizdo grotuvus, kompiuterinę, ryšių ir kitą techniką.

Nuo 1999 metų bendrovė pradėjo elektrotechnikos gaminių didmeninę prekybą. Svarbiausia produkcija - elektroinstaliacijos gaminiai.

Žinomiausias ekonominės klasės prekės ženklas – BYLECTRICA - vieno stambiausio elektrotechnikos prekių gamintojo Baltarusijoje "Beltiz " susivienijimo "Svetopribor" įmonės produkcija. Bendrovė yra šios įmonės įgaliotas prekybos atstovas ES šalyse.

Bendrovė yra OSPEL prekės ženklo - Lenkijos "Ospel S.A." kompanijos vidutinės kainos lygio produkcijos prekybos atstovai Lietuvoje.

Bendrovė prekiauja ir prestižinės klasės prekės ženklo – FONTINI – Ispanijos Fontini Group / Font Barcelona gaminiais.

 Be šių produktų bendrovė importuoja kitus įvairios paskirties elektrotechnikos gaminius iš Vokietijos, Austrijos, Lenkijos, Bulgarijos, Kinijos ir kitų šalių.

Nuo 2001 metų bendrovė gamina vyniojamuosius radijo mazgus (transformatorius, droselius, filtrus), surenka spausdintines plokštes bei siūlo kitas panašias paslaugas šalies ir užsienio įmonėms.

Nuo 2004 m. praplėstas buitinės paskirties komponentų asortimentas, jie pradėti tiekti ir prekybos centrams.

2005m. bendrovė pradėjo tiekti paslaugas dažnai keliaujantiems užsienyje ir siekiantiems minimizuoti išlaidas už mobilaus ryšio paslaugas. Tuo tikslu pradėta prekiauti GEMOBILE SIM kortelėmis su labai palankiais tarptautinio ir tarptinklinio ryšio tarifais, kas ypatingai naudinga vykstantiems už ES ribų.  Su šia kortele nemokami įeinantys skambučiai net 142 pasaulio šalyse.

 

Vykdydama nuosaikią kainų politiką ir būdama nepriklausoma nuo įsipareigojimų gamintojams, bendrovė neretai sugeba pateikti užsakovams komponentus ir mazgus geresnėmis sąlygomis negu tai atlieka oficialūs šių produktų platintojai.

Produkcijos asortimentas pastoviai atnaujinamas.

Bendrovė atvira klientų idėjoms ir bendradarbiavimui.

 

Copyright elcomp.net 2012. All rights reserved.